Cal-Chip Electronics FBU453223T-101Y-S
Ferrite Bead 100 Ohm 1812 1LN
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页17 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.21%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 100 OHM 1812 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 8A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 1812 100 OHM 8A .007C