Cal-Chip Electronics FBU322513T-600Y-S
Ferrite Bead 60 Ohm 1210 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
-7.97%
Introduction Date2016-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 6A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 1210 60 OHM 6A .008D