Cal-Chip Electronics FBU322513T-520Y-S
Ferrite Bead 52 Ohm 1210 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
-31.45%
描述
FERRITE BEAD 52 OHM 1210 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 6A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 1210 52 OHM 6A .008DC