Cal-Chip Electronics FBU321611T-600Y-S
Ferrite Bead 60 Ohm 1206 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2022-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN
FB ULTRA 1206 60 OHM 6A .01DC