Cal-Chip Electronics FBU201209T-121Y-S
Ferrite Bead 120 Ohm 0805 1LN
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+104%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 6A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 0805 120 OHM 4A .02DC