Cal-Chip Electronics FBU160808T-220Y-S
Ferrite Bead 22 Ohm 0603 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.88%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
FB ULTRA 0603 22 OHM 6A .008DC