Cal-Chip Electronics FBH201209T-800Y-S
Ferrite Bead 80 Ohm 0805 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FB HI 0805 80 OHM 3A .04DC