Cal-Chip Electronics FBH201209T-470Y-S
Ferrite Bead 47 Ohm 0805 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
-18.60%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
FERRITE BEAD 47 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FB HI 0805 47 OHM 3A .03DC