Cal-Chip Electronics FBH201209T-152Y-S
Ferrite Bead 1.5 Kohm 0805 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1A, 2 Pin(s)
FB HI 0805 1.5K OHM 1A .3DC