Cal-Chip Electronics FBH201209T-101Y-S
Ferrite Bead 100 Ohm 0805 1LN
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.18%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FB HI 0805 100 OHM 3A .04DC