Cal-Chip Electronics FBA321611T-300Y-S
1206 Ferrite Bead Array 4L 30 Ohm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ferrite Chip, 4 Function(s), 0.5A, 8 Pin(s)