Cal-Chip Electronics FB322513T-600Y-S
Ferrite Bead 60 Ohm 1210 1LN
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
1210 FERRITE BEAD 60R 25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.4A, 2 Pin(s)