Cal-Chip Electronics FB322513T-320Y-S
Ferrite Bead 32 Ohm 1210 1LN
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 32 OHM 1210 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.4A, 2 Pin(s)
FBEAD 1210 32 OHM .1DC 500MA