Cal-Chip Electronics FB321611T-310Y-S
Multilayer Ferrite Chip Beads 1206 31Ω ±25﹪100MHz 500mA SMD
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
1206 FERRITE BEAD 31R 25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)