Cal-Chip Electronics FB201209T-471Y-S
Ferrite Bead 470 Ohm 0805 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2021-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.7A, 2 Pin(s)
FBEAD 0805 470 OHM .18DC 700MA