Cal-Chip Electronics FB201209T-330Y-S
Ferrite Bead 33 Ohm 0805 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2021-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 33 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.3A, 2 Pin(s)
FBEAD 0805 33 OHM .1DC 300MA