Cal-Chip Electronics FB201209T-272Y-S
Ferrite Bead 2.7 Kohm 0805 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.45%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 2.7 KOHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)
FBEAD 0805 2.7K OHM .6DC 200MA