Cal-Chip Electronics FB201209T-151Y-S-1
Ferrite Bead 150 Ohm 0805 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2021-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 150 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.8A, 2 Pin(s)
FBEAD 0805 150 OHM .10DC 800MA