Cal-Chip Electronics FB160808T-300Y-S
Ferrite Bead 30 Ohm 0603 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)
FBEAD 0603 30 OHM .2DC 500MA