Cal-Chip Electronics FB160808T-201Y-S
Ferrite Bead 200 Ohm 0603 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FERRITE BEAD 200 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.4A, 2 Pin(s)
FBEAD 0603 200 OHM .20DC 400MA