Cal-Chip Electronics FB160808T-190Y-S
Ferrite Bead 19 Ohm 0603 1LN
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FERRITE BEAD 19 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.4A, 2 Pin(s)
FBEAD 0603 19 OHM .1DC 400MA