Cal-Chip Electronics FB160808T-182Y-S
Ferrite Bead 1.8 Kohm 0603 1LN
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0603 1LN
FBEAD 0603 1.8K OHM .7DC 100MA