Cal-Chip Electronics FB160808T-102Y-S
Ferrite Bead 1 Kohm 0603 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
0603 FERRITE BEAD 1K0 25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.05A, 2 Pin(s)