Cal-Chip Electronics FB060303T-151Y-S
Ferrite Bead 150 Ohm 0201 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 150 OHM 0201 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)
FBEAD 0201 150 OHM .5DC 200MA