C&K Components K6BLGN1.53NL306
Keypad Switch, 1 Switches, Spst, Momentary-Tactile, 0.1A, 30Vdc, 3N, 8 Pcb Hole Cnt, Solder
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2006-01-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NKK SwitchesJB15HBPF
Switch Tactile OFF (ON) SPST Square Button PC Pins 0.125A 24VDC 1000000Cycles 2.65N Thru-Hole
NKK SwitchesJB15HBPF-JB
SWITCH, SEALED, TACTILE, SPST, OFF-(ON),GREEN LED, CLEAR/WHT CAP,0.125A,24VDC, STR PC
NKK SwitchesJB15HBPE
C&K ComponentsEDGAC0LFS
Switch Tactile N.O. SPST Dome PC Pins 0.05A 100VDC 0.2VA 2.4N Thru-Hole Tray
C&K ComponentsEDGAC1LFS
描述
Switch Key N.o. Spst 0.1A 30Vdc 3Va 3N Pc Pins Th/C&k Components |C&k Components K6BLGN1.53NL306
SWITCH, 1.5MM TRAVEL, 3N, GRN LED; Contact Configuration:SPST-NO; Operating Force:3N; Contact Current Max:100mA; Actuation Type:Top; Switch Terminals:Through Hole; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Contact Current Max:100mA; LED Colour:Green
SWITCH, 1.5MM TRAVEL, 3N, GRN LED; Product Range: K6 Series; Actuator Orientation: Top Actuated; Switch Mounting: Through Hole; Actuator Style: Plunger for Cap; Actuating Force: 300gf; Contact Rating: 100mA at 30VDC; Switch Di