C&K Components CRD10RM0SBR
Switch DIP SP10T 10 Flush Screwdriver 20VAC 20VDC 0.4VA Gull Wing 30000Cycle 2.54mm SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页10 年前
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.79%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2008-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
C&K ComponentsCRD10CM0SBR
C&K ComponentsCRD10CM0SB
Switch DIP SP10T 10 Flush Screwdriver 20VAC 20VDC 0.4VA Gull Wing 30000Cycle 2.54mm SMD Tube
Switch DIP SP10T 10 Flush Screwdriver 0.1A 42VDC Gull Wing 10000Cycles 2.54mm SMD Tube
Switch DIP ON OFF SP10T 10 Extended Shaft 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
Switch DIP ON OFF SP10T 10 Flush Shaft 0.025A 24VDC Gull Wing SMD Tube
描述
CRD Series 10 Position Flush Recessed Actuator Gull Wing SMT Rotary DIP Switch
Rotary Coded Switch, 10 Positions, Binary Coded Decimal, Latched, 0.02A, 20VDC, Solder Terminal, Flush, Screwdriver Slot Actuator, Surface Mount-straight