Bulgin MC25LOSRG
Switch Push Button OFF ON DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Latching Panel Mount Wire Lead Bulk
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.23%
描述
CAPACITIVE SWITCH, 25 MM, STAINLESS STEEL , NATURAL ,RED & GREEN LED , 12 VDC
Illuminated Capacitive Switch 10 mA 12 VDC 1NO IK10/IP68/IP69K
Capacitive switch 25 mm Normally Open Stainles
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:natural; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-On; Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes