Bud Industries EXN-23352-BLP
Bud Industries EXN-23352-BLP Extruded Enclosure, Aluminum, Plastic Cover, Blue, 1.4x2.7x5.1 in
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页10 年前
相关零件
Hammond1591ATBU
ENCLOSURE, BOX-LID, POLYCARBONATE, UL94V0,TRANSPARENT BLUE,3.9X2X0.96IN,1591TSERIES
Hammond1554C2GYCL
ENCLOSURE, WALLMOUNT, POLYCARBONATE, UL945V, GRAY,4.7X2.6X1.6IN, NEMA13,1554 SERIES
Hammond1591XXSTBU
ENCLOSURE, BOX-LID, ABS, TRANSLUCENT BLUE,4.3X3.2X1.72 IN, IP54,1591XXT BU SERIES
Bud IndustriesPN-1321-CMB
FLANGED ENCLOSURE, POLYCARBONATE, NEMA 4X ,IP66,CLEAR LID,4.53 X 2.56 X 1.57
Bud IndustriesPN-1321-C
ENCLOSURE, POLYCARBONATE, UL94HB, CLEAR LID, 4.53 X 2.56 X 1.57IN, PN SERIES
Serpac032C,BK
TWO PIECE ABS ENCLOSURE- CLEAR/BLACK
描述
ALUMINUM ENCLOSURE, IP66, ANODIZED, INFRA BLUE, 2.7LX1.39WX5.08D, EXN SERIES
ELECTRONIC ENCLOSURE, ALUM/PC, BLUE; Enclosure Type:Small; Enclosure Material:Extruded Aluminum, Polycarbonate; External Height - Metric:35.2mm; External Width - Metric:129mm; External Depth - Metric:68.7mm; IP Rating:IP66 RoHS Compliant: Yes