TE Connectivity / Buchanan JC6-P108-11-170
Conn Terminal Block 11 POS 7.9mm Solder ST Thru-Hole 20A
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Datasheet4 页1 年前
Datasheet2 页17 年前
Electro Sonic
Master Electronics
ShanghaiCT
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2009-05-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity6PCV-11-006
Barrier Strip Terminal Block, 25A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
TE Connectivity1-1546686-3
Barrier Strip Terminal Block, 25A, 3mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
TE Connectivity1-1546399-7
Conn Terminal Block 11 POS 9.52mm Solder ST Thru-Hole 20A
描述
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 3mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
JC6-P108-11-170JC6 ASSY 1-796985-5
CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.375"