Brady XC-240-498
Repositionable Vinyl Cloth Label Cartridge, 0.24"W X 20'L, Black on White
数据表
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页19 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
相关零件
PanduitHLC5S-X0
CABLE TIE, CLINCHING, 457mm; Fastener Length - Imperial:18"; Metric:457mm; Width Imperial:0.75";
PanduitPLT4.5S-MO
Cable Ties CABLE TIE BLACK
描述
REPO LABELS 6.1X7.31M; Colour:Black; Material:Vinyl Cloth; Width, tape:6.10mm; Colour, background:White; Length, tape:7.31m
Labels; Accessory Type:Label; For Use With:Brady IDXPERT Hand Held Label Printers; Marker Material:Vinyl Cloth; Legend:Blank (No Legend); Marker Color:White; Background Color:White; Color:Black on White; External Width:0.240"
Terminal Block Marker, Blank, Vinyl, White, 6.1Mm X 7.9M; Tipo De Accesorio:Label; Para Usar Con:Brady Idxpert Label Printer, Terminal Blocks; Leyenda:Blank (No Legend); Espaciado, Paso:-; Altura:482.6Mm; Anchura Externa:0.240" |Brady XC-240-498