Brady THT-103-727-10
THT Series 0.25 x 1 White Polymide Thermal Transfer Printer Labels - 10K/Roll"
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet4 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUSA
Introduction Date2022-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Labels Thermal Transfer Label Polyimide Gloss White 25.4x6.35mm
THERMAL TRANSFER POLYIMIDE LABEL 0.25"H X 1"W ROLL OF 10000 LABELS
Thermal Transfer Label Roll White Polyimide 1.000x0.250 in.
THT-103-727-10 / Roll of 10000 Labels RoHS Compliant: Yes
Brady THT, B727, 1.0" x .250" WHITE GLOSSY, 10K/RL
1.000 IN W X 0.250 IN H UPC VNDR/NUM 132475/7544
BRADY THT-103-727-10 GLOSSY POLYIMIDE MATERIAL LABEL THAT IS 1.00" X .025"; PERMANENT ACRYLIC ADHESIVE; 10K/ROLL
ADHESIVE CABLE MANAGEMENT ACCESSORIES;
Label Polyimide 0.25in x 1in WT