Bourns ZVE14S0603NIR1
Zve 14 S 0603 Ni R1 /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. ZVE14S0603NIR1
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
18V 14V 25V 0603 Varistors ROHS
Varistor 14V 2A 2-Pin 0603 T/R