Bourns ZV60K1210251NIR1HT
Zv Ht SMD Mlv Series, 60V, 1210, 250A, 150C High Temperature
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.11%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Varistor SMD ZVHT 60V 10% 1210 NI Sn
165V 85V 60V 100V 1210 Varistors ROHS
Varistor 60V 10% 2-Pin 1210 T/R
Varistor, Mlv, 165V, 1210; Voltage Rating Vac:60V; Voltage Rating Vdc:85V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:165V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:250A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV60K1210251NIR1HT