Bourns ZV50K2220801NIR1HT
TVS Varistor, 50 VAC, 65 VDC, ZVHT, 135 V, 2220 [5750 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表和文档
Newark
3 个月趋势:
-48.42%
描述
82V 800A 1 65.6V 902V 65V 50V 5.8J 1.5nF@1kHz 2220 5.7mm*5mm*5mm
ZV HT SMD MLV SERIES, 50V, 2220, 800A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 50V 10% 2220 NI Sn
RS APAC
65V 50V 82V 2220 Varistors ROHS
Varistor 50V 10% 2-Pin 2220 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 135V, 2220; Voltage Rating Vac:50V; Voltage Rating Vdc:65V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:135V; Varistor Case Style:2220 [5650 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:800A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV50K2220801NIR1HT