Bourns ZV50K1812401NIR1HT
TVS Varistor, 50 VAC, 65 VDC, ZVHT, 135 V, 1812 [4532 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
+14.46%
描述
ZV HT SMD MLV SERIES, 50V, 1812, 400A, 150C HIGH TEMPERATURE
82V 400A 65V 50V 4.8J 1812 4.7mm*3.2mm*3.2mm
Varistor SMD ZVHT 50V 10% 1812 NI Sn
Varistor 50V 10% 2-Pin 1812 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 135V, 1812; Voltage Rating Vac:50V; Voltage Rating Vdc:65V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:135V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV50K1812401NIR1HT