Bourns ZV50K1206121NIR1HT
82V 120A 1 65.6V 902V 65V 50V 800MJ 340PF@1KHZ 1206 3.2MM*1.6MM*1.6MM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.04%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
ZV HT SMD MLV SERIES, 50V, 1206, 120A, 150C HIGH TEMPERATURE
135V 65V 50V 82V 1206 Varistors ROHS
Varistor SMD ZVHT 50V 10% 1206 NI Sn
Varistor 50V 10% 2-Pin 1206 T/R
Varistor, Mlv, 135V, 1206; Voltage Rating Vac:50V; Voltage Rating Vdc:65V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:135V; Varistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV50K1206121NIR1HT