Bourns ZV40K1812601NIR1HT
68V 600A 1 54.4V 748V 56V 40V 4.8J 1NF@1KHZ 1812 4.7MM*3.2MM*3.2MM
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet23 页4 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+57.21%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
VARISTOR; ZV SERIES, SMD, ZV 40V 10% 1812 NI SN
56V 40V 68V 1812 Varistors ROHS
Varistor 40V 10% 2-Pin 1812 T/R
Varistor, Mlv, 110V, 1812; Voltage Rating Vac:40V; Voltage Rating Vdc:56V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:110V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:600A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV40K1812601NIR1HT