Bourns ZV40K1210251NIR1HT
Zv Ht SMD Mlv Series, 40V, 1210, 250A, 150C High Temperature
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.90%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
110V 0.01W 2.4J 570pF@1kHz 56V 40V 68V 250A 1210 Varistors ROHS
Varistor SMD ZVHT 40V 10% 1210 NI Sn
Varistor 40V 10% 2-Pin 1210 T/R
Varistor, Mlv, 110V, 1210; Voltage Rating Vac:40V; Voltage Rating Vdc:56V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:110V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:250A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV40K1210251NIR1HT