Bourns ZV35K1210251NIR1HT
Zv 35 K 1210 251 Ni R1 Ht /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. ZV35K1210251NIR1HT
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
45V 35V 56V 1210 Varistors ROHS
Varistor 35V 10% 2-Pin 1210 T/R
VARISTOR 56V 250A 1210