Bourns ZV30K0805121NIR1HT
47V 120A 1 37.6V 517V 38V 30V 200MJ 230PF@1KHZ 0805 2MM*1.25MM*1.25MM
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.51%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
ZV HT SMD MLV SERIES, 30V, 0805, 120A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 30V 10% 0805 NI Sn
Varistor 30V 10% 2-Pin 0805 T/R
Varistor, Mlv, 77V, 0805; Voltage Rating Vac:30V; Voltage Rating Vdc:38V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:77V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Peak Energy (10/1000Us):0.2J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV30K0805121NIR1HT