Bourns ZV30K0603300NIR1HT
TVS Varistor, 30 VAC, 38 VDC, ZVHT, 77 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+4.36%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
47V 30A 1 37.6V 517V 38V 30V 100mJ 160pF@1kHz 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm
VARISTOR, MLV, 77V, 0603; Available until stocks are exhausted
77V 0.003W 160pF@1kHz 0.1J 38V 30V 47V 30A 0603 Varistors ROHS
ZV HT SMD MLV SERIES, 30V, 0603, 30A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 30V 10% 0603 NI Sn
Varistor 30V 10% 2-Pin 0603 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 77V, 0603; Voltage Rating Vac:30V; Voltage Rating Vdc:38V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:77V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Peak Energy (10/1000Us):0.1J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV30K0603300NIR1HT