Bourns ZV25K1812801NIR1HT
39V 800A 1 31.2V 429V 31V 25V 3.9J 2.3NF@1KHZ 1812 4.7MM*3.2MM*3.2MM
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-0.86%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
ZV HT SMD MLV SERIES, 25V, 1812, 800A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 25V 10% 1812 NI Sn
RS APAC
Varistor 25V 10% 2-Pin 1812 T/R
Varistor, Mlv, 65V, 1812; Voltage Rating Vac:25V; Voltage Rating Vdc:31V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:65V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:800A; Peak Energy (10/1000Us):3.9J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV25K1812801NIR1HT