Bourns ZV25K1210401NIR1HT
ZV 25V 10% 1210 NI SN / 39 V 400 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
+48.84%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
TVS Varistor, 25 VAC, 31 VDC, ZVHT, 65 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
39V 400A 1 31.2V 429V 31V 25V 1.8J 1.06nF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm*1.45mm
ZV HT SMD MLV SERIES, 25V, 1210, 400A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 25V 10% 1210 NI Sn
65V 31V 25V 39V 1210 Varistors ROHS
Varistor 25V 10% 2-Pin 1210 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 65V, 1210; Voltage Rating Vac:25V; Voltage Rating Vdc:31V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:65V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A; Peak Energy (10/1000Us):1.8J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV25K1210401NIR1HT