Bourns ZV25K0603300NIR1HT
TVS Varistor, 25 VAC, 31 VDC, ZVHT, 65 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.14%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
39V 30A 1 31.2V 429V 31V 25V 100mJ 165pF@1kHz 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm
65V 0.003W 0.1J 165pF@1kHz 31V 25V 39V 30A 0603 Varistors ROHS
ZV HT SMD MLV SERIES, 25V, 0603, 30A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 25V 10% 0603 NI Sn
Varistor 25V 10% 2-Pin 0603 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 65V, 0603; Voltage Rating Vac:25V; Voltage Rating Vdc:31V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:65V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Peak Energy (10/1000Us):0.1J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV25K0603300NIR1HT