Bourns ZV20K1812801NIR1HT
33V 800A 1 26.4V 363V 26V 20V 3J 3NF@1KHZ 1812 4.7MM*3.2MM*3.2MM
数据表和文档
3 个月趋势:
+6.86%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
ZV HT SMD MLV SERIES, 20V, 1812, 800A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 20V 10% 1812 NI Sn
54V 26V 20V 33V 1812 Varistors ROHS
Varistor 20V 10% 2-Pin 1812 T/R
Varistor, Mlv, 54V, 1812; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:800A; Peak Energy (10/1000Us):3J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K1812801NIR1HT