Bourns ZV20K1210401NIR1HT
TVS Varistor, 20 VAC, 26 VDC, ZVHT, 54 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表和文档
Newark
3 个月趋势:
-0.01%
描述
33V 400A 1 26.4V 363V 26V 20V 2J 1.4nF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm*2.5mm
ZV HT SMD MLV SERIES, 20V, 1210, 400A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 20V 10% 1210 NI Sn
RS APAC
Varistor 20V 10% 2-Pin 1210 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 54V, 1210; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A; Peak Energy (10/1000Us):2J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K1210401NIR1HT