Bourns ZV20K1206201NIR1
Zv SMD Mlv Series, 20V, 1206, 200A, 125C Operating Temperature
数据表和文档
3 个月趋势:
+12.89%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
33V 200A 26V 20V 800mJ 1206 3.2mm*1.6mm*1.6mm
Varistor 20V 10% 200A 2-Pin 1206 T/R
54V 26V 20V 33V 1206 Varistors ROHS
Bourns ZV20K1206201NIR1 Varistor
Varistor, Mlv, 54V, 1206; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:200A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K1206201NIR1