Bourns ZV20K0805121NIR1HT
33V 120A 1 26.4V 363V 26V 20V 400MJ 290PF@1KHZ 0805 2MM*1.25MM*1.25MM
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.13%
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
ZV HT SMD MLV SERIES, 20V, 0805, 120A, 150C HIGH TEMPERATURE
Var MLV 20VAC/26VDC 120A 33V 0805 SMD T/R
Varistor SMD ZVHT 20V 10% 0805 NI Sn
26V 20V 33V 0805 Varistors ROHS
Varistor 20V 10% 2-Pin 0805 T/R
Varistor, Mlv, 54V, 0805; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Peak Energy (10/1000Us):0.4J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K0805121NIR1HT