Bourns ZV20K0603300NIR1HT
Zv Ht SMD Mlv Series, 20V, 0603, 30A, 150C High Temperature
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+414%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
54V 0.003W 175pF@1kHz 0.3J 26V 20V 33V 30A 0603 Varistors ROHS
Varistor SMD ZVHT 20V 10% 0603 NI Sn
Varistor 20V 10% 2-Pin 0603 T/R
Varistor, Mlv, 54V, 0603; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Peak Energy (10/1000Us):0.3J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K0603300NIR1HT