Bourns ZV17K1210401NIR1HT
Zv 17 K 1210 401 Ni R1 Ht /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. ZV17K1210401NIR1HT
数据表和文档
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
22V 17V 27V 1210 Varistors ROHS
Varistor 17V 10% 2-Pin 1210 T/R
VARISTOR 27V 400A 1210